13 sierpnia 2012

Notka informacyjna

Na samym początku błagam was o wybaczenie. Jeszcze nie wiecie dlaczego, ale proszę, żebyscie się nie wściekali ani mnie nie opuszczali, dobrze ? Prawda jest taka - mam nieprawdopodobny kryzys twórczy. Przeżywam przez to prawie załamanie nerwowe. Nie potrafię napisać nawet jednego sensownego zdania. A jeśli juz cos mi sie uda, to zaldwie kilka banalnych słów. Nawet pisanie tego przychodzi mi z trudem. W głowie mam jedną wielką pustkę. Może to chwilowe. Nie wiem sama. Ale wiem, że mam problem z pisaniem.
Robię sobie przerwę, ale NIE ZAWIESZAM BLOGA. Po prostu musze dać sobie trochę czasu, porozmyślać, odpocząć. Będę starała się pisać, ale wątpię czy to będzie coś co warto opublikować.
Nie odchodzę. Wrócę. Moze tydzień ? Połtora ? Dwa ? Czas pokaże.
Kocham was, skarby wy moje <3 xx

5 komentarzy:

 1. Oby jak najkrócej trwał twój 'kryzys' :) Będzie dobrze ! :D Na pewno za niedługo coś napiszesz :)) Masz świetnego bloga, będę czekała :D ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hm... Cóż ja mogę tu napisać? Po pierwsze to życzę Ci, jak najszybszego powrotu weny twórczej. Chciałabym cię jakoś wspomóc, ale niestety nie mogę jej przesłać ;)
  Spokojnie, nikt się na Ciebie nie wścieknie, nikt Cię nie opuści :*
  Będę czekała tak długo jak będzie trzeba ;) Weny :*:*:*

  OdpowiedzUsuń
 3. WENY, WENY, WENY I JESZCZE RAZ WENY! Znam ten ból kryzysu, też mnie dopadł, wszystko co pisze i potem czytam wygląda jak opowiadanie http://marzenia-maciej-musial.blog.onet.pl/ ... Szukaj inspiracji i niech wena do Ciebie wraca jak najszybciej, bo nie wiem czy nie umrę w oczekiwaniu na nowy rozdział. ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. http://combativeshe.blogspot.com/ Zapraszam :)
  A no i życzę WENY bo blog b.ciekawy ;D

  OdpowiedzUsuń